Завершується ремонт читальної зали бібліотеки

Дата: 08.10.2020 13:03

В цьому році гарною новиною для всіх читачів та працівників Брусилівської центральної універсальної публічної бібліотеки ім. Г. М. Ткаченка стало рішення селищної ради про передачу в користування бібліотеки нового приміщення, що знаходиться за адресою вул. Митрополита Іларіона,13. На сьогоднішній день вже перенесено та запущено роботу бібліотеки для дітей, триває перенесення бібліотеки для дорослих. Наразі триває ремонт в читальному залі та кабінетах абонементу . Усім відомо, що бібліотека не є комерційною установою, тож  за все що потрібно в новому приміщенні- і ремонт зали в новій бібліотеці, нові стелажі, і за підтримку в  менш «глобальних» але дуже важливих питаннях ми завдячуємо Брусилівському селищному голові Володимиру Васильовичу Габенцю, який є ініціатором, підтримкою в нашій спільній справі, яка робиться для людей, для наступних поколінь.