Важлива роль у сучасних державотворчих процесах належить мистецькій освіті як специфічній освітній галузі. Саме через неї реалізуються актуальні завдання збереження духовної спадщини народу, формується естетична культура особистості.

Яскраві події в житті школи по роках:

2016-2017

Викладачкою з предмету музична література було упорядковано та випущено навчальні посібники, що складалися з шести окремих частин.

Ляльковий театр « Срипочка»  неоднаразово дарував дітям району цікаві вистави.

Зональне методичне об’єднання – I місце з музичної літератури ( Макарчук Лідія,6кл.)

Проведено шкільний конкурс «Моя улюблена п’єса», спонсором якого став  народний депутат В.П.Дзюблик.

Житомирське музичне училище ім.В.С.Косенка – вступ двох випускників школи.

2017- 2018

Концерт вокальної музики. Виконавцями народних і класичних творів стали викладачі та студенти спеціалізації «Спів» Житомирського музичного училища ім. В.С.Косенка(серед виступаючих випускниця нашої школи Івасенко Алла).

Учениця 4 класу Оратівська Анастасія( клас викладача Сачок Жанни Василівни, концертмейстер Знайда Анна Альбертівна)  стала переможницею VIII обласного конкурсу імені Івана Кривенчука(м.Малин).

2018-2019

Ляльковий театр « Скрипочка» дарує вистави дітям ДНЗ « Віночок», учням початкових класів школи №1.

Концерт вокальної музики. Виконавцями народних і класичних творів стали викладачі та студенти спеціалізації «Спів» Житомирського музичного училища ім. В.С.Косенка (серед виступаючих випускниця нашої школи Івасенко Алла).

Втретє  було проведено шкільний конкурс «Моя улюблена п’єса», спонсором якого в цьому році були батьки.

Житомирське музичне училище ім.В.С.Косенка – вступ двох випускників школи.

Київський національний університет культури і мистецтв – вступ на бюджет випускниці школи Івасенко Алли.

2019-2020

Концерт духової музики. Виконавцями сучасних та класичних творів стали студенти класу флейти спеціаліцації «духові та ударні інструменти» Житомирського музичного училища ім. В.С.Косенка (серед виступаючих випускник нашої школи Горбатенко Ігор).

Зональне методичне об’єднання – II місце з музичної літератури ( Бризінська Надія,6кл.)

Київська Академія музики ім. П.Чайковського – вступ на бюджет випускника школи Горбатенка Ігоря.

Традиційним для школи є проведення заходів, приурочених знаменним датам видатних композиторів світу, концерту, присвяченому Міжнародному Дню музики, Посвята в першокласники,  у Різдвяних святах, літературно – мистецьких вечорів  та інших навчально – виховних заходів.

За ці роки школу закінчило 22 учні.

Станом на 01 вересня 2020року в школі займається 75 учнів.

Важливо зазначити, що відвідають школу не тільки діти селища, а із інших сіл району: Морозівки, Хомутця, Водотиї, Нових Озерян, Осівець, Соловіївки, Долинівки, Болячева, Лазарівки, Покришева , Соболівки,  Йосипівки, Ставищ.

Для кожної дитини дуже важливо розширювати свій кругозір, розвивати інтелект, таланти і здібності, що є головним завданням музичної школи.

Важливим елементом діяльності ДМШ є наявність матеріально-технічної бази. Особливо - якість музичних інструментів. Адже чистота звучання інструменту є одним з головних критерієв опанування гри на музичному інструменті. Тому постійною проблемою музичних шкіл є придбання нових, а також ремонт та настройка використовуваних інструментів.

Основним завданням закладу на 2021 рік є:

• Підвищення рівня якості музичної освіти;
  • Проведення модернізації навчальної матеріально- технічної бази закладу, оснащення сучасним обладнанням ( за наявності коштів)

02 жовтня 2020р.