Житомирська область, Житомирський район

Про реєстрацію кандидата на посаду Брусилівського селищного голови Житомирського району Житомирської області (Габенець Володимир Васильович)

Дата: 01.10.2020 09:50

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт Брусилів

16 год 10 хв.

18 вересня 2020 року                                                                                 № 8

про реєстрацію кандидата посаду Брусилівського селищного голови Житомирського району Житомирської області на перших місцевих виборах депутатів, сільських,селищних ,міських  рад територіальних громад і відповідних сільських,селищних міських голів 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши заяву на реєстрацію Габенця Володимира Васильовича, кандидатом на посаду Брусилівського селищного голови Житомирського району Житомирської області відповідно до ч. 1 статті 224 Виборчого кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

Зареєструвати Габенеця Володимира Васильовича,  20.09.1958 р.н., українця,  позапартійного,освіта вища, посада Брусилівский селищний голова,  проживає за адресою Київська область, місто Біла Церква, вулиця Некрасова буд. 84., кв.49,кандидатом на посаду Брусилівського селищного голови Житомирського району Житомирської області на перших місцевих виборах депутатів, сільських,селищних ,міських  рад територіальних громад і відповідних сільських,селищних міських голів 25 жовтня 2020 року.

Голова комісії                                                                                        Халак К. В.

Секретар засідання                                                                            Торбенко Г.О.