Фото без опису         День усиновлення – свято, яке в Україні щороку відмічається 30 вересня. У часі воно співпадає з християнським святом - Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

          Дитинство – чудова пора сподівань на щасливе життя та здійснення мрій. Святий обов’язок  дорослих – зробити все можливе, щоб кожна  дитина зростала в сім’ї, в атмосфері любові і достатку.  Усиновлення – це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення та   особлива, благородна місія батьків, які хочуть виховати дитину,  народжену не ними, але  яка потребує саме їхньої любові та піклування.

    Щороку все більше наших громадян відкривають свої серця  та відчиняють двері домівок для дітей, обділених долею. Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Внаслідок усиновлення дитина втрачає статус дитини-сироти і стає сином чи донькою.

  Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий. Одні – усиновлять і виховають дитину, інші – створять прийомну сім’ю, або дитячий будинок сімейного типу, треті - візьмуть дитину під опіку/піклування.

   Сьогодні на території Брусилівської селищної ради функціонує п’ять  прийомних  сімей та  два дитячих будинки сімейного типу, де виховується  24 дитини. Опікою та піклуванням охоплена 31 сім’я.

    Доброта, тепло, турбота  та любов – головне, що дарують  дітям прийомні батьки, батьки-вихователі та опікуни/піклувальники.  Вони гідно виховують дітей, захищають їх інтереси та роблять все необхідне для задоволення їх  потреб. Винагородою за таку нелегку працю є щира  посмішка дітей, їх лагідні оченята та впевненість у завтрашньому дні.

  Щиро дякуємо всім усиновлювачам, прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам/піклувальникам! Прийміть  найщиріші слова подяки з  нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дітям свої  серця, розділили з ними свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, взаємної любові та розуміння. Щастя вам, найкращої долі вашим дітям. Хай у ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай ваше життя буде безхмарним та заможним, хай здійснюються всі найзаповітніші мрії та сподівання.

 

                                                       Світлана Зубрицька,

                                                       фахівець із соціальної роботи

                                                       КУ «Центр надання соціальних

                                                       послуг» Брусилівської селищної

                                                       ради