Про кандидатів на створення прийомної сім’ї

Дата: 07.09.2020 17:38

З метою популяризації сімейних форм влаштування  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, серед населення громади Брусилівської селищної ради фахівці відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради постійно проводять  інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо створення прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу. За результатами проведеної роботи  до відділення звернулася сім’я, яка виявила бажання створити прийомну сім’ю та подарувати   родину дітям,  які позбавлені батьківського тепла та любові.

Фахівці із соціальної роботи надають соціальні послуги кандидатам в прийомні батькам щодо збору пакету документів на створення прийомної сім’ї. Адже тільки разом ми зможемо здійснити мрію дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування-подарувавши їй родину.

Валентина МАЗУРЕНКО, директор