Фото без опису

БРУСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БРУСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті селищної ради

31.08.2020 р.                                                                                                       № 59

 

Головував: Заступник селищного голови, голова комісії Василь ЗАХАРЧЕНКО

Заступник голови комісії Олександр ДЗЯДЕВИЧ

Секретар комісії: Ірина ДОРОГІНА   

Присутні члени комісії: Бортнічук Т.Й., Шуляренко В.П., Хабаза С.В., Михаленко О.В., Овсієнко І.Л., Медведчук В.В., Мазуренко В.В., Шарамко М.П.,  Тарасюк В.В., Гребенюк М.В., Омельчук І.В.

Запрошені: Шкуратівський В.В., Лужних Л.В., Волошенко А.А., Войцехівська І.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про продовження на території Брусилівської селищної ради карантину та вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою  запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS - CoV-2.

 

Доповідач:   Захарченко В.В. – голова комісії, заступник селищного голови

Приймають участь в обговоренні:

 

Шуляренко В.П. – завідувач Брусилівським відділенням Коростишівського відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»

 

Тарасюк В.В. – начальник Брусилівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

 

Хабаза С.В. – головний лікар КНП «Брусилівська лікарня»

 

(Члени комісії одноголосно затвердили порядок денний та регламент роботи засідання).

1. СЛУХАЛИ: Про продовження на території Брусилівської селищної ради карантину та вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою  запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS - CoV-2.

Доповідач:  Захарченко В.В. – голова комісії, заступник селищного голови

ВИСТУПИЛИ:

Шуляренко В.П. – завідувач Брусилівським відділенням Коростишівського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»

 

Тарасюк В.В. – начальник Брусилівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

 

   Хабаза С.В. – головний лікар КНП «Брусилівська лікарня»

 

Голосували: «за» -14, «проти» - 0, «утримались» - 0.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення  комісії з урахуванням пропозицій та зауважень

 

Відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” ( зі змінами та доповненнями), від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби  COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України та від 26.08.2020 № 760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»:

1. Продовжити до 31 жовтня 2020 р. на всій території Брусилівської селищної ради карантин з неухильним дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів відповідно до рівня епідемічної небезпеки поширення COVID -19, встановленого рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.08.2020 № 26.

2. Заходи  та рішення, затверджені Протоколами комісії з питань техногенно-екологічної   безпеки    і  надзвичайних  ситуацій  при  виконавчому

комітеті селищної ради від 13.03.2020 № 41, від 17.03.2020 № 42, від 26.03.2020 № 43,  від 06.04.2020 № 44, від 23.04.2020 № 45, від 12.05.2020 № 46, від 22.05.2020 № 47, від 04.06.2020 № 49,  від 22.06.2020 № 52, від 27.07.2020 № 57 та від 06.08.2020 № 58  вважати чинними з урахуванням змін, прийнятих даним Протоколом.

 

3. Начальникам відділів: комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради (Бортнічук Т.Й.), культури, туризму та засобів масової інформації селищної ради (Філоненко Л.М.) та в.о. старост за територіальною належністю забезпечити постійне  інформування населення про дотримання затверджених карантинних заходів з використанням веб сайтів та інших комунікаційних засобів.

 

4. Комісії з питань з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті селищної ради (Захарченко В.В.):

-  направити даний Протокол  до районної державної адміністрації для відповідного  реагування та довести його до виконання керівникам всіх підприємств, установ, організації та закладів не залежно від форм власності.

 

 

 

 

Голова комісії                    /підпис існує/                              Василь ЗАХАРЧЕНКО

 

 

 

Секретар комісії                  /підпис існує/                             Ірина ДОРОГІНА