Історична подія у Брусилові

Дата: 28.07.2020 15:36

Сьогодні 28 липня у день відзначення річниці Хрещення Русі, у Брусилові відбулася історична подія – було освячено та  встановлено надкупольні хрести новозбудованого Свято-Воскресенського храму. На зібрання, присвячене цій події прибуло багато гостей: Владика Житомирсько-Овруцької єпархії єпископ Паїсій, наш відомий земляк, Герой України Олександр Омельченко, доктор філологічних наук, професор Микола Тимошик, директор Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка Микола Покропивний. Всіх присутніх привітала голова районної ради Ніна Рафальська. Подяка від українського духовенства була вручена головному спонсору та ідейному натхненнику будівництва храму Брусилівському селищному голові Володимиру Габенцю. Організатором святкової події був настоятель Свято-Воскрасенського храму отець Олег.