Фото без опису  Відповідно до рішення сорок шостої сесії Брусилівської селищної ради сьомого скликання від 24.06.2020 року №1496 припиняє свою діяльність юридична особа комунальна установа  Брусилівський методичний кабінет Брусилівської селищної ради шляхом ліквідації.

Найменування підприємства, що ліквідовується: комунальна установа «Брусилівський методичний кабінет Брусилівської селищної ради (код ЄДРПОУ 37380972), юридична адреса: 12601, Житомирська область, Брусилівський район, смт.Брусилів, вулиця Митрополита Іларіона, 16.

Місцезнаходження ліквідаційної комісії: 12601, Житомирська область, Брусилівський район, смт.Брусилів, вул.Митрополита Іларіона, 50.

Претензії кредиторів до установи приймаються протягом шестидесяти днів з дати публікації повідомлення про припинення діяльності юридичної особи шляхом ліквідації установи.