ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН, КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

Дата: 02.07.2020 17:34

Статтею 33 Закону України «Про відходи» забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових, у підземних горизонтах, на території міст та інших населених пунктів.

І тому виконавчим комітетом селищної ради 01.07.2020 року прийнято ряд важливих для громади рішень стосовно упорядкування питань управління відходами, зокрема прийняті рішення:

• Про визнання результатів засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Брусилівської  селищної ради (рішення від 01.07.2020р. №1300), - переможцем визначено комунальне підприємство «Добробут» Брусилівської селищної ради;
  • Про встановлення тарифів на вивіз твердих побутових відходів (ТПВ) з територій населених пунктів Брусилівської селищної ради комунальним підприємством «Добробут» Брусилівської селищної ради (рішення від 01.07.2020р. №1301).

Затверджено тарифи на послугу з вивезення 1 м3 твердих побутових відходів:

- для населення – 160,00 грн. з ПДВ (вартість 1 мішка з розрахунку об’єму мішка 0,125м3 – 20,00 грн.);

- для бюджетних установ – 176,00 грн. з ПДВ (вартість 1 мішка з розрахунку об’єму мішка 0,125м3 – 22,00 грн.);

- для інших категорій споживачів – 188,88 грн. з ПДВ (вартість 1 мішка з розрахунку об’єму мішка 0,125м3 – 23,61 грн.).

• Про затвердження графіка вивозу твердих побутових відходів комунальним підприємством «Добробут» Брусилівської селищної ради з територій населених пунктів Брусилівської селищної ради (рішення від 01.07.2020р. №1302).

Повні тексти рішень виконкому висвітлені в рубриці «Офіційні документи».

Шановні громадяни – власники домоволодінь, керівники підприємств, установ та організацій!

Просимо в найкоротший термін заключити договори на отримання послуг з вивезення твердих побутових відходів з КП «Добробут» селищної ради. Вивіз сміття без заключення договору з КП «Добробут» та / або не в мішках з логотипом КП «Добробут» здійснюватись НЕ БУДЕ. Консультації можна отримати за телефоном 30096 або. 0967542816   Ігор Вікторович.

Відділ комунальної власності,

надзвичайних ситуацій,