Фото без опису

 

БРУСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БРУСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

  РІШЕННЯ

ВИКОНКОМУ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

від 01.07.2020 р.                                                                                               № 1315

Про затвердження рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконкомі селищної ради від 30.06.2020 року № 54  

 

Керуючись статтями 38, 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до  ст.ст. 16, 17 Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану», ст.ст. 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст.ст. 6, 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Указу Президента України від 13.03.2020 № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами і доповненнями),   рішення двадцять дев’ятої сесії селищної ради сьомого скликання від 06.03.2019 № 908 «Про затвердження переліку округів з надання адміністративних, соціальних послуг та забезпечення функціонування інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів в новій редакції», враховуючи висновок комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті селищної ради від 30.06.2020 року та з метою своєчасного і повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів на території Брусилівської селищної ради,  виконком селищної ради

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконкомі селищної ради від 30.06.2020 року № 54   щодо вжиття заходів на території Брусилівської селищної ради для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID - 19 та впровадження часткового послаблення протиепідемічних заходів (додається).

 

           2. Увести в дію рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконкомі селищної ради від 30.06.2020 року № 54 «Про вжиття заходів на території Брусилівської селищної ради для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID - 19 та впровадження часткового послаблення протиепідемічних заходів».

 

           3. Відділу  комунальної   власності,   надзвичайних   ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради (Бортнічук Т.Й.):

           3.1. Довести до відома керівників підприємств, установ, закладів та організацій усіх форм власності та суб'єктів підприємницької діяльності на території Брусилівської селищної ради про прийняте рішення виконавчого комітету селищної ради з використанням веб сайтів та інших комунікаційних засобів.

           3.2. Надіслати до Брусилівської районної державної адміністрації рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконкомі селищної ради від 30.06.2020 року № 54 щодо  вжиття заходів на території Брусилівської селищної ради для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID - 19 та впровадження часткового послаблення протиепідемічних заходів для врахування в роботі районного оперативного штабу по попередженню на території району епідемії COVID -19.

             

             4. Контроль  за   виконанням  даного  рішення  покласти   на  заступника селищного голови з питань комунальної власності, земельних відносин та економічного розвитку селищної ради Захарченка В.В.

 

 

 

Селищний голова        /підпис існує/                             Володимир ГАБЕНЕЦЬ