Здається в оренду

Дата: 01.07.2020 12:20

Брусилівська селищна рада оголошує  про намір передати в користування на умовах договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна – на нежитлову будівлю (артезіанську свердловину) Брусилівської селищної ради, яка знаходиться на балансі комунального підприємства «Морозівське сільське комунальне підприємство» та розташоване за адресою: вул.Миру,203-В, 26б, с.Морозівка, Брусилівського району, Житомирської області, для господарських потреб та надання послуг з водопостачання (підстава рішення 46 сесії 7 скликання селищної ради від 24.06.2020 р. «Про намір передати в користування майно на умовах договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна»).

За довідками звертатись до відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій,  цивільного захисту населення та екології селищної ради: вул. Митрополита Іларіона,50 смт.Брусилів Брусилівського району Житомирської області, 12601, тел. (04162) 30485.

Брусилівська селищна рада