Дата: 30.06.2020 11:32

Відповідно до Податкового Кодексу України  Брусилівською селищною радою  прийнято рішення  46 сесії 7 скликання  від 24.06.2020       № 1494 « Про встановлення  ставок та пільг із сплати місцевих  податків   на 2021 рік» та рішення  від 24.06.2020 № 1495 «Про  встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік», якими встановлено ставки та пільги  із сплати  земельного податку, податку на нерухоме майно, транспортний податок та єдиний податок на 2021 рік на території Брусилівської селищної ради .

З повним текстом  рішень можна ознайомитись на офіційному  веб-сайті Брусилівської селищної ради https://brusylivska-gromada.gov.ua/docs/ та  інформаційному стенді селищної ради в адмінприміщенні  за адресою: смт.Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2.