Рейди під час літніх канікул!

Дата: 24.06.2020 16:00

Службою у справах дітей Брусилівської селищної ради спільно із: відділом соціальної роботи КУ «ЦНСП» Брусилівської селищної ради, службою у справах дітей Брусилівської райдержадміністрації та інспектором з ЮП Брусилівського ВП, було обговорено питання щодо, проведення спільних систематичних профілактичних заходів (рейдів) під час літніх канікул, а саме:

- у вечірній час в місцях можливого масового відпочинку  дітей та молоді з метою  попередження недотримання правил карантину, правопорушень серед неповнолітніх, негативних проявів у дитячому середовищі;

- відвідування дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, реінтегрованих з інституційних закладів у біологічні сім’ї з метою контролю за станом їх утримання та виховання;

- невідкладних (позапланових) виїздів з метою перевірки повідомлень щодо жорстокого поводження, загрози життю та здоровю дитини.

Людмила МЕЛЬНИК, начальник служби у справах дітей

селищної ради