Про наповнення онлайн-порталу muv.in.ua.

Дата: 19.06.2020 09:48

Із метою сприяння підвищенню рівня інформування молоді про наявні можливості в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу muv.in.ua.

Зазначений вебресурс зокрема міститиме доступ до онлайн-інтегратора «Можливості для молоді в Україні», що передбачає накопичення та відтворення актуальної інформації по регіонам за п’ятьма напрямами:

• молодіжна інфраструктура;
  • молодіжна участь;
  • проєкти та програми для молоді;
  • дозвілля;
  • послуги для молоді.

Водночас передбачається нанесення усіх типів можливостей на Google Maps та їхня інтеграція з онлайн-порталом.

Ураховуючи зазначене, місцеві підприємства, установи, заклади, організації, що працюють із молоддю, представники молодіжних центрів, молодіжні працівники, активісти можуть заповнити реєстраційні анкети про наявні програми, проєкти, ініціативи, події, установи та організації, інші безкоштовні можливості для молоді з метою подальшої інтеграції зібраної інформації з онлайн-порталом muv.in.ua.

Посилання на Google Forms: https://cutt.ly/GueMRvt . Контактна особа для отримання додаткової інформації щодо заповнення реєстраційної анкети: Андрій Атрощенко, заступник директора державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр», тел.: +38 (093) 63 53 234, e-mail: andrii.atroshchenko@gmail.com .

Марія ШАРАМКО, начальник відділу соціальної, сімейної,

молодіжної, політики та охорони

здоров’я селищної ради