Реінтеграція дитини в сім’ю

Дата: 17.06.2020 10:39

Службою у справах дітей Брусилівської селищної ради спільно із відділом соціальної роботи КУ «ЦСП» Брусилівської селищної ради було обговорено питання реформування діючої системи  інтернатних закладів, забезпечення прав дітей на території селищної ради та формування такої системи, яка забезпечить право дитини на проживання, догляд і виховання в сім'ї або умовах максимально наближених до сімейних форм виховання, надання дітям якісних соціальних, освітніх, медичних послуг.

Реінтеграція дитини в сім’ю – це тривалий процес, який включає як попередню ґрунтовну підготовку, так і подальший супровід й підтримку вже після повернення дитини до рідних.

А також розглянуто ново виявлені сім'ї, які опинились у складних життєвих обставинах, у тому числі,  перебування дітей в сім'ях, які повернуті на виховання з інтернатних закладів.

Людмила МЕЛЬНИК, начальник служби

у справах дітей селищної ради