В рамках протидії торгівлі людьми

Дата: 17.06.2020 10:17

Майже у всіх країнах світу існує таке негативне протиправне явище, як торгівля людьми. Найбільше постраждалих від трудової та сексуальної експлуатації. Потерпілими є не тільки доросле населення, а й діти. Статистика невтішна. У групі ризику - безробітні особи, трудові мігранти, сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщені особи,  діти-сироти, безпритульні особи, безхатченки та ін. Торгівля людьми - грубе порушення прав людини та злочин проти її гідності та свободи. Цій актуальній темі, а також питанням реалізації механізму перенаправлення та надання допомоги постраждалим особам від торгівлі людьми, була присвячена консультативна нарада із заступником селищного голови  Віктором Шкуратівським та керівниками служб і відділів Брусилівської селищної ради - освіти, соціальної, сімейної, молодіжної політики та охорони здоров’я, у справах дітей, центру надання соціальних послуг. Її провела координатор Проєкту ОБСЄ та Міністерства соціальної політики України «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні. Регіональний компонент в Житомирській області»  Ірина Бабенко. Учасники наради були ознайомлені із законодавством України у сфері протидії торгівлі людьми та отримали рекомендації для формування політики у сфері протидії торгівлі людьми в громадах.

Валентина МАЗУРЕНКО, директор