Запустили послугу ID-14

Дата: 29.05.2020 09:51

Міністерство цифрової трансформації України інформує, що в рамках впровадження експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини, запровадженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року №691, з 28 травня 2020 року у територіальних підрозділах Державної міграційної служби, центрах надання адміністративних послуг та відділах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» ДП «Документ» особі віком від 14 до 18 років буде доступна офлайн послуга оформлення  і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб  - платників податків (послуга ID-14).

З метою забезпечення ефективного впровадження вказаної послуги по всій території країни Мінцифри наразі здійснює оперативну комунікацію з Державною міграційною службою України, Державною податковою службою України та безпосередньо з центрами надання адміністративних послуг, в яких забезпечено надання паспортних послуг.