Міжнародний день захисту дітей!

Дата: 27.05.2020 10:24

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі має бути щасливе дитинство. І за це відповідаємо ми, дорослі, тому турбота про дітей та захист їхніх прав є одним з найголовніших наших обов'язків.

Навіть в період карантину працівники  відділення соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради спільно зі службою у справах дітей роблять все можливе для того, щоб надавати  сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, суттєву підтримку.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми  та неодмінно стануть гордістю України.

Валентина Да-Сільва, фахівець із соціальної роботи І категорії КУ «Центр надання соціальних послуг»

Брусилівської селищної ради