Дитячі долі в руках дорослих

Дата: 13.05.2020 15:52

Кожна дитина потребує тепла й захисту батьків, проживання й виховання в родині. Лише сім’я здатна задовольнити основні потреби дитини, надавати стимули для її подальшого розвитку, створювати добру атмосферу. Якщо не існує можливості для дитини жити з рідними батьками, альтернативою є інші форми сімейного виховання, такі як: прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, опіка/піклування.

Дитячі долі в руках дорослих. Якщо Ви маєте бажання прийняти на виховання дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування, які потребують родинного тепла та зростання в сімейному оточенні звертайтеся до служби у справах дітей Брусилівської селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, каб. 04, тел. (04162) 30-2-55.

Людмила МЕЛЬНИК, начальник служби у справах дітей  селищної ради