Житомирська область, Житомирський район

Брусилівська  селищна рада оголошує  про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Брусилівської селищної ради

Дата: 13.05.2020 11:53

Брусилівська  селищна рада оголошує   про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Брусилівської селищної ради.

Організатор конкурсу – Брусилівська селищна рада в особі відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради, адреса: 12601, вул.Митрополита Іларіона, 50, смт.Брусилів, тел. (04162) 3-03-35.

Підстава проведення конкурсу – рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної ради від 06 травня 2020 року № 1231 «Про  проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території  населених пунктів Брусилівської селищної ради» (повний текст рішення висвітлено  в рубриці «Офіційні документи»).

Місце, день та час розкриття конкурсних пропозицій  12601, вул. Митрополита Іларіона,50, смт.Брусилів, Брусилівського району, Житомирської області, 16 червня 2020 року, 11.00 год.

Контактна особа: Дорогіна Ірина Іванівна – головний спеціаліст    відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради, тел. (04162) 3-03-35.

Кінцевий строк подання заявок та конкурсних пропозицій учасниками:

Організатором конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі надається особисто або надсилається поштою конкурсна документація.

Конкурсні пропозиції (відповідно до вимог конкурсної документації) приймаються до 17.30 год. 15 червня 2020 року за адресою: вул.Митрополита Іларіона,50, смт.Брусилів, Брусилівського району, Житомирської області.

В.ГАБЕНЕЦЬ, селищний голова