БРУСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БРУСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням корона вірусної інфекції COVID -19 на території Брусилівської селищної ради

02.04.2020 р.                                                                                               № 1

Головував: Селищний голова, голова Штабу Володимир ГАБЕНЕЦЬ

Протокол вела: -  Ірина ДОРОГІНА

Присутні члени Штабу:, Дзядевич О.Л., Хабаза С.В., Михаленко О.В., Мазуренко В.В., Мельник Л.І., Шарамко М.П., Тарасюк В.В., Захарченко В.В., Шкуратівський В.В., Сильчук С.С.

Запрошені: Медведчук В.В., Рафальська Н.А., Замогильний О.С., Бакуменко С.О., Бортнічук Т.Й.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.   Про ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням корона вірусної інфекції COVID -19 на території Брусилівської селищної ради .

Доповідач:   Габенець В.В. – голова Штабу,  селищний голова

Приймають участь в обговоренні:

Шкуратівський В.В. керівник робіт, заступник селищного голови

Хабаза С.В. – головний лікар КНП «Брусилівська лікарня»

Сильчук С.С. - заступник начальника Брусилівського відділення поліції Коростишівського ВП Головного управління Національної поліції в Житомирській області

Рафальська Н.А. – голова районної ради

Медведчук В.В. - начальник відділу житлово – комунального

господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації

(Члени комісії одноголосно затвердили порядок денний та регламент роботи засідання).

1. СЛУХАЛИ: Про ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням корона вірусної інфекції COVID -19 на території Брусилівської селищної ради.

Доповідач:  Габенець В.В. – голова Штабу,  селищний голова

ВИСТУПИЛИ:

Шкуратівський В.В. керівник робіт, заступник селищного голови

Хабаза С.В. – головний лікар КНП «Брусилівська лікарня»

Рафальська Н.А. – голова районної ради

Медведчук В.В. - начальник відділу житлово – комунального

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення  комісії з урахуванням пропозицій та зауважень

1. Керівникам підприємств, установ, організацій, закладів комунальної власності, рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, закладів не залежно від форм власності:
  • встановити жорсткий контроль за дотриманням режиму використання засобів індивідуального захисту, зокрема масок, в транспорті, на об’єктах торгівельної сфери та громадських місцях;
  • до 09.10.2020 року надавати до Брусилівської селищної ради інформацію щодо проявів негативних наслідків розповсюдження корона вірусної інфекції на території Брусилівської селищної ради за формою(зразок додається);
  • в разі проявів нових негативних наслідків розповсюдження корона вірусної інфекції на території Брусилівської селищної ради терміново інформувати Брусилівську селищну раду за формою(зразок додається).

1. Начальнику Брусилівського районного ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області (Цівончук С.В.), начальнику Брусилівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області (Тарасюку В.В.):
  •  вжити заходів щодо притягнення до відповідальності осіб, які порушують режим використання засобів індивідуального захисту, зокрема масок, в транспорті, на об’єктах торгівельної сфери та громадських місцях.

3. Керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19 (Шкуратівський В.В.) забезпечити координацію дій підприємств, установ, організацій, закладів не залежно від форми власності необхідних для ліквідації негативних наслідків розповсюдження корона вірусної  інфекції на території Брусилівської селищної ради. В разі необхідності ініціювати проведення засідання штабу.

Голова Штабу                                                                    Володимир ГАБЕНЕЦЬ

Секретар                                                                       Ірина ДОРОГІНА