Фото без опису Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області відповідно до рішення 43 сесії 7 скликання Брусилівської селищної ради від 25.01.2020 № 1400 «Про внесення змін до статутних документів та структури КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради і оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради» оголошує конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради  є комплексним закладом соціального захисту населення, структурні підрозділи якого провадять соціальну роботу та  надають соціальні  послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах (далі – особи/сім’ї).

Юридична адреса Комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради: 12601, Житомирська область,  смт. Брусилів, вул.Митрополита Іларіона, 50.

Основні напрямки діяльності Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради:

• проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню  в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
  • надання особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Умови оплати праці директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради визначаються відповідно до законодавства з питань оплати праці, норм часу, чисельності та типового штатного нормативу, що затверджуються наказом Міністерства соціальної політики України.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: 01.04.2020 року.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 15.04.2020 року, 17.30 год. включно.

Адреса, за якою приймаються документи для участі в конкурсі: 12601, Житомирська область, Брусилівський район, смт.Брусилів, вул.Небесної Сотні, 2.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає до загального відділу селищної ради та/або надсилає електронною поштою наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі за формою, що додається;
  • належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • мотиваційний лист складений у довільній формі;
  • довідку про відсутність судимості;
  • перспективний план розвитку комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою, претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Вимоги до претендента:

• вища освіта  і стаж роботи на керівній посаді не менш як п'ять років.

Дата і місце проведення конкурсу:

21.04.2020 року о 10.00 год., Брусилівська селищна рада, вул.Небесної Сотні, 2, смт.Брусилів, зал засідань – засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.

За додатковою інформацією звертайтесь:

електронна пошта: famsoz_med@ukr.net, конт. тел. (04162) 30155, Шарамко Марія Павлівна, начальник відділу соціальної, сімейної, молодіжної політики та охорони здоров’я селищної ради.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Володимир ГАБЕНЕЦЬ, селищний голова