До уваги платників податків!!! Користувачі РРО мають можливість скористатися бета-тестуванням програмного РРО «пРРОсто»

Дата: 31.01.2020 16:31

Житомирське управління ГУ ДПС у Житомирській області(Коростишівська ДПІ) повідомляє, що з 1 січня 2020 року відбувся офіційний запуск бета-тестування програмного РРО «пРРОсто».

Програмне РРО «пРРОсто» - це безкоштовний сервіс від податкової, який взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс, і виконує функції: формування, підпис, відправлення та видачу чеків встановленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляд даних, та інші.

Додаток доступний для тестування на всіх смартфонах і планшетах із операційними системами Android та iOS.

Записатися на бета-тест можна за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/.

Після тестування та врахування побажань від користувачів додаток буде вдосконалюватися для подальшого використання.

«пРРОсто пРРОтейстуй» і надсилай свої пропозиції та зауваження, допоможи податковій зробити сервіс ще зручнішим та легшим у застосуванні!

Адміністрація Коростишівської ДПІ Житомирського управління ГУ ДПС у Житомирській області