Звертаємо увагу мешканців Брусилова та Брусилівського  району !

Дата: 31.01.2020 16:18

З 1 січня 2020 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році. То ж, якщо Ви отримували у минулому році доходи, з яких не сплачено податків, варто завітати до державної податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси. Річна податкова декларація про доходи подається до 1 травня 2020 року.

Вимогами Податкового кодексу України обов’язковому декларуванню підлягають:

- доходи , з яких при нарахуванні або виплаті податок на доходи фізичних осіб не утримувався;

- доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам тощо);

- подарунки та спадок від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення;

- доходи від продажу інвестиційних активів;

- іноземні доходи.

Прозвітуватися про минулорічні доходи громадяни можуть в Центрі обслуговування платників, що створений при Коростишівській державній податковій інспекції Житомирського управління ГУ ДПС у Житомирській області, за адресою:м. Коростишів вулиця Шевченка,1 де фахівці служби у разі необхідності нададуть Вам консультаційну допомогу.

Адміністрація Коростишівської ДПІ Житомирського управління ГУ ДПС у Житомирській області