Відбулась нарада працівників комунальної установи «Центр соціальних послуг»

Дата: 29.01.2020 16:00

29 січня 2020 року у актовому залі Брусилівської селищної ради відбулась нарада працівників комунальної установи «Центр соціальних послуг» за участю директора установи Валентини Мазуренко, керівників структурних підрозділів селищної ради: Людмили Мельник, начальника служби у справах дітей  та Марії Шарамко, начальника відділу соціальної, сімейної, молодіжної політики та охорони здоров’я.

На нараді були заслухані питання:

• підсумки роботи Центру соціальних послуг за 2019 рік;
  • про нову редакцію Закону України «Про соціальні послуги», що набрав  чинності з 01 січня 2020 року;
  • про внесення змін до структури КУ «Центр соціальних послуг»,затверджених рішенням 41 сесії 7 скликання Брусилівської селищної  ради;
  • про забезпечення найкращих інтересів дітей, дітей-сиріт і дітей,позбавлених батьківського піклування;
  • проведення профілактичної роботи з питань протидії та попередження всіх видів насильства серед населення селища.