Відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» , Брусилівською селищною радою проводиться робота щодо розгляду звернень громадян.

Розгляд звернень громадян здійснюється централізовано через загальний відділ Брусилівської селищної ради.

За   2019 рік  до селищної ради надійшло  466 звернень:  з них – 296 поштою, 170 розглянуто на особистому прийомі громадян. Повторних звернень немає, колективних звернень - 19.

Найбільше звернень надійшло з питання соціального захисту – 219. На другому місці з питань аграрної політики та земельних відносин  73 за кількістю звернень. На третьому місці – питання комунального господарства - 30.

А також надійшли заяви:

• з питань праці та заробітної платні – 2;
  • з питань охорони здоров’я – 4;
  • з житлових питань - 21;
  • з питань екології та природних ресурсів – 22;
  • з питань сімї, дітей фізичної культур і сорту – 28;
  • з питань освіти – 18 звернень;
  • з питань транспорту та зв’язку - 13;
  • з питань охорони паво прядку – 7;
  • діяльності органів місцевого самоврядування – 8;
  • колективних звернень – 19;
  • з інших питань – 1 звернення.

З вищезазначеного, найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях є земельні питання,  питання соціального захисту населення нашої громади.

Скарг та повторних звернень від громадян за 2019 рік не надходило. Звернення громадян розглянуті в терміни у відповідність до вимог Законів України: «Про звернення громадян».

Щодо звернення громадян  «Про доступ до публічної інформації» зареєстровано 83 звернення та у п’ятиденний термін усім надано відповіді. Структурними підрозділами селищної ради були надані кваліфіковані відповіді.

За результатами розгляду звернень громадян посадовими особами та діючими комісіями при селищній раді –  всіх громадян в письмовому вигляді повідомлено про прийняті рішення.

Розпорядженням селищного голови від 20 січня 2017 року №13 затверджено Графік особистого прийому громадян посадовими особами Брусилівської селищної ради.

Так, на особистому прийомі селищним головою Габенцем Володимиром Васильовичем  та його заступниками прийнято 170 громадян Брусилівської об’єднаної територіальної громади.

Розпорядженням селищного голови від 12 січня 2017 року №11 затверджено   Графік особистого прийому громадян виконуючими обов’язки старост на території населених пунктів Брусилівської селищної ради.

Так, за інформацією, що надійшла до селищної ради за територіальною належністю за 2019 рік було зареєстровано звернень, а саме:

• Брусилова -213 звернень;
  • Водотиї, Болячів – 9 звернень;
  • Дивин – 9  звернень;
  • Лазарівка, Хом’янка, Старицьке,- 13 звернень;
  • Морозівка, Малинівка – 36 звернення;
  • Нові Озеряни – 3 звернень;
  • Озера, Мар’янівка, Биків, Западня – 16 звернення;
  • Осівці, – 8 звернення;
  • Привороття – 32 звернень;
  • Покришів,  - 11 звернення;
  • Романівка, Пилипонка, – 7 звернення;
  • Скочище, ст. Скочище – 10 звернень;
  • Соболівка, Долинівка,  – 14 звернень;
  •  Соловіївка – 27  звернення;
  • Хомутець, Краківщина, Вільшка – 28  звернень;
  • Яструбенька, Яструбна, Дубрівка – 4 звернення;

За результатами розгляду 382  звернень вирішено позитивно та 78 громадянам дано роз’яснення,  відмовлено у задоволені – 5 звернень громадян.

Сформовано 549 справ звернення громадян.

Матеріали про організацію роботи із зверненнями громадян оприлюднюються на офіційному веб–сайті Брусилівської селищної ради та на порталі відкритих даних.

Мирослава  ПЕТРИЧКО, начальник загального

відділу селищної ради