Новий рік- на поріг…

Дата: 28.12.2019 10:04

«Новий рік- на поріг…»-  радіють діти. І недаремно чекають вони новорічних свят, адже це і шкільні вечори з іграми та казковими героями, і зимові канікули, і можливість поколядувати  та пощедрувати. А напередодні Нового року в Брусилівському селищному Будинку культури пройшла грандіозна театралізована вистава-мюзикл  «Новий рік в підводному королівстві», яку підготували  гуртківці ЦДЮТ «Мрія» під керівництвом педагогів. Глядачами були  школярі  і вчителі початкових  класів Брусилівського ліцею №1 ім.І.І.Огієнка та ліцею ім.Г.О.Готовчиця, гуртківці «Мрії» разом з батьками.

А перед виставою у фойє Будинку культури методисти СБК проводили розважальні ігри та конкурси, на які запросили маленьких глядачів. Із завзяттям хлопчики і дівчатка скакали в грі «Жабки», відтворювали казку «Ріпка», грали в «сніжки» та проходили «лабіринт». Команди-переможці в кожному конкурсі отримували призи, тож майже всі учасники ігор поверталися до залу з подарунками.

Т.Івасенко, методист СБК