ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 24.12.2019 20:34

Брусилівська  селищна рада повідомляє, що рішенням 39 сесії 7 скликання від 18.12.2019р. «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на електронних аукціонах в 2020 році» затверджено перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу на електронних аукціонах в 2020 році  (повний текст рішення сесії селищної ради висвітлено в рубриці «Офіційні документи).

Найменування об’єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу на електронних аукціонах в 2020 році   та їх місцезнаходження:

- нежитлова будівля площею 507,9 кв.м., що знаходиться за адресою: вул.Центральна,11а, с.Карабачин, Брусилівського району,                       Житомирської області, 12622;

- нежитлова будівля площею 127,1 кв.м., що знаходиться за адресою: вул.Центральна,8, с.Водотиї, Брусилівського району,                       Житомирської області, 12624;

- нежитлова будівля площею 137,7 кв.м., що знаходиться за адресою: вул.Горького,1а, с.Соловіївка, Брусилівського району,                       Житомирської області, 12633.

Балансоутримувач об’єктів: Брусилівська селищна рада, код ЄДРПОУ 04348504. Адреса балансоутримувача: 12601 Житомирська область, смт.Брусилів вул.Митрополита Іларіона,50.

Брусилівська селищна рада