Увага дитині-успіх країні

Дата: 21.11.2019 16:52

21 листопада у Житомирі за підтримки  «Благодійного фонду «Надія є» та служби у справах дітей, департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації  відбувся обласний мистецький конкурс-фестиваль родин «Увага дитині-успіх країні».

Із Брусилівської об’єднаної територіальної громади взяли участь п'ятеро дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування з чотирьох опікунських сімей, які  мали змогу показати свої таланти у таких номінаціях: «Хвилина слави», «Родинна смакота» та «Світ родинних захоплень».

Метою проведення обласного мистецького конкурсу-фестивалю родин «Увага дитині-успіх країні» є принести радість у життя дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, подбавши  про їх творчий і духовний розвиток.

Всі учасники були нагороджені медалями та отримали подарунки, а опікуни отримали подяки за виховання та творчий розвиток дітей.

Людмила МЕЛЬНИК, начальник служби у справах дітей,

сім’ї та молоді селищної ради