Фото без опису  У центрі вертебрології за адресою: м.Житомир, Чуднівське шосе,1, ви маєте змогу пройти курс реабілітації, отримати медичні та унікальні лікувальні послуги. Одночасно стаціонарно та амбулаторно тут може пролікуватись 110 осіб. Учасники АТО/ООС Житомирщини та жителі області, які отримали направлення на лікування за медичними показами, проходитимуть реабілітацію безкоштовно.

     Для того, щоб пройти безкоштовне лікування у Центрі, необхідно взяти  направлення у лікарні за місцем проживання, приїхати на консультацію до медзакладу і фахівці призначають перелік необхідних процедур. Центр працює у цілодобовому режимі без вихідних, поліклініка- із 9.00 до 15.30 у будні.

        Що пропонують фахівці Центру?

        Окрім традиційної медичної реабілітації - фізіотерапія, ЛФК, водо-, грязе-, теплолікування тощо, фахівці Центру застосовують і новітні послуги;

        -надають медичні послуги пацієнтам, які отримали черепно-мозкові травми, травми хребта і спинного мозку, судинні ураження головного і спинного мозку, а також із порушенням опорно-рухового апарату;

        -водотерапія;

        -парафінотерапія;

        -лікування високо мінералізованою сульфідною сумішшю Сакського озера;

        -апаратна лазеротерапія;

        -світлотерапія;

        -лікувальна фізкультура;

        -масаж;

        -родонові ванни;

        -магнітотерапія;

        -аромотерапія;

        -апаратна ультразвукова терапія;

        -імпульсотерапія;

        -заняття на дошці Євмінова.

        Запис на лікування або на консультацію можлива за номерами телефонів: (044) 500-19-95; (067) 460-40-30; (050) 302-68-50; (073) 002-53-44.

 

        КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради