Знайомимось з професіями майбутнього

Дата: 04.10.2019 11:40

Нові технології, які переповнюють наше життя змушують людський мозок еволюціонувати в небаченому досі темпі. Тому школярів, які сидять зараз за учнівською партою чекають нові професії та нові види діяльності.

Днями у Хомутецькій ЗОШ І-ІІІ ст., під час зустрічі з учнями 8-9 класів, фахівці служби зайнятості пропонували знайомитись з сучасними тенденціями та перспективами розвитку світу професій за допомогою атласу професій майбутнього з доповненою реальністю, який можна завантажити собі на смартфон.

І як завжди, під час профорієнтаційних занять обговорювали поради щодо вибору професії. Одна з них – це краще пізнати себе, пройшовши профорієнтаційне тестування, за допомогою консультаційної мережі «Моя професія» Державної служби зайнятості.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації