Про моніторинг  громадян, що  перебувають на соціальному квартирному обліку  Брусилівської  селищної ради

Дата: 20.09.2019 13:15

Відповідно до положень Житлового Кодексу Української РСР, Основ житлового законодавства союзу РСР і Союзних республік,  Закону України «Про житловий фонд соціальногопризначення», постанови КабінетуМіністрівУкраїнивід 23.07.2008 № 682 «Деякіпитанняреалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», виконавчий комітетБрусилівської селищної ради щорічно у ІV кварталі проводить моніторингг ромадян, що перебувають на соціальному квартирному обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов, під час якої перевіряються облікові дані громадян.

Для проходження моніторингу Вам необхідно поновити документи облікової справи, а саме:

• довідка про місце проживання та склад сім'ї;
  • копії документів, що посвідчують особу громадянина та членів сім'ї;
  • копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера громадянинові та членам сім'ї;
  • копії документів, що підтверджують право громадянина та членів сім'ї на надання пільг під час взяття на облік;
  • довідки про доходи громадянина та членів сім'ї за попередній рік;
  • відомості про вартість майна, що перебуває у власності громадянина та членів сім'ї на момент взяття на соціальний квартирний облік, а саме:
  • довідка з бюро технічної інвентаризації про відсутність іншого житла;
  • витяг або інформаційна довідка з державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
  • довідка з Державтоінспекції про наявність або відсутність транспортних  засобів;
  •   довідка з органу фіскальної служби про наявність чи відсутність заборгованості;
  • витяг з державного земельного кадастру про наявність чи відсутність земельних ділянок.
  • заяви на обробку персональних даних.

Громадяни, які у період з 01 жовтня до 31 грудня 2019 року не пройдуть моніторинг квартирного обліку, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов та будуть зняті з квартирного обліку.

В. ГАБЕНЕЦЬ,селищний голова