Впровадження програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство

Дата: 13.09.2019 13:05

За підтримки ОБСЄ та Міністерства соціальної політики України у м.Львів з 27 по 29 серпня відбувся тренінг на тему «Впровадження програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство» в якому взяли участь фахівці соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Житомирської області. Від нашої Брусилівської селищної ради учасником триденного тренінгу була фахівець із соціальної роботи 1 категорії відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Валентина Да-Сільва. Після закінчення тренінгу всім учасникам були врученні сертифікати щодо проходження тренінгу.

Відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради