Суха вітряна погода негативно впливає на ситуацію з пожежами. Щодоби до чьотирьох виїздів здійснюють рятувальники ДСНС на ліквідацію пожеж та їх наслідків. В основному до займань призводить недотримання громадянами правил пожежної безпеки на присадибних ділянках, під час використання відкритого вогню, спалювання сміття, сухостою на відкритій території, і як наслідок – перекидання вогню на дерев’яні господарські споруди, житлові будинки, запаси сухого корму. Створюється загроза екосистемам. Необачні громадяни отримують травми, несумісні з життям.

Тож, зважаючи на пожежонебезпечну ситуацію, керівництво Брусилівського РС Управління ДСНС України у Житомирській області застерігає населення не використовувати відкритий вогонь у вітряну погоду та дотримуватися правил пожежної безпеки:

• спалювати сміття безпечніше якнайдалі від будівель та споруд (краще на городі), під пильним наглядом, та мати напоготові засоби пожежогасіння;
  • не розводити багаття у вітряну погоду;
  • осередки вогнищ необхідно обкопувати невеличким земляним валом, щоб не допустити розповсюдження вогню по сухій траві;
  • не дозволяти дітям гратися з відкритим вогнем під час відпочинку;
  • залишаючи місце відпочинку, багаття необхідно загасити і присипати землею;
  • не кидати в траву непогашені цигарки та сірники;
  • не залишати на місці відпочинку, сухій траві розбиті пляшки, адже скло може стати причиною великої пожежі.
  • Фото без опису

Дотримання цих нескладних вимог допоможе вам вберегти обійстя від пожеж та не завдасть шкоди навколишньому середовищу.

Брусилівський РС Управління ДСНС

України у Житомирській області