В м.Чорноморську Одеської області пройшов ХІІІ-ий Всеукраїнський фестиваль  вокально-хорового мистецтва «Серпневий заспів-2019» імені Юрія Штельмаха, в якому взяли участь 13 хорів та 19 ансамблів з усіх куточків України. Кожен колектив виконував три пісні, одна з яких- без супроводу. Оцінювало виступи учасників фестивалю професійне журі  на чолі з професором  Київського національного університету культури та мистецтва Петром Андрійчуком. Житомирщину представляли народний вокальний ансамбль «Чарівниця» Брусилівського селищного Будинку культури та гурт «Чоповицькі роси» Малинського району, який отримав диплом за участь у «Серпневому заспіві». Гучними оплесками та вигуками «Браво!» глядачі дякували «Чарівниці» і під час виступу в ході конкурсної програми, і під час нагородження (а ми отримали диплом 2-го ступеня!!!), і під час гала-концерту.           Дякуємо глядачам і журі за високу оцінку майстерності колективу,   найкращі слова вдячності учасникам ансамблю, що витримали тривалу підготовку і  участь у фестивалі. Та наша участь і перемога у цьому фестивалі була б неможливою без підтримки наших щирих шанувальників та добрих друзів, які неодноразово підставляли нам дружнє плече. Хочемо подякувати за значну фінансову допомогу Омельченку М.П., Компанцю М.А., Кожухаренку В.О. («Привороття-Агро»), Сороці А.Ф., Рудченку М.М., Варенику С.О. (ТОВ «Агрофірма «Брусилів»), Хоменку С.М. (ТОВ «Файдал-УА»), Боровому П.С., Буланову Є.О. (ТОВ «Папірус-Універсал»),  Вознюку М.Ф. (ТОВ «Брусилівський маслозавод»), Тарасюку С.Р., а також Максименку А.П., Прохоренко С.К, Святненку В.Г., Круковському В.В. та Городецькій В.І.. Хай Господь всім примножує здоров’я, додає сили і сприяє в усіх благих ділах!..

Чудова фестивальна атмосфера, нові цікаві знайомства, спілкування з однодумцями, гарне затишне місто, море і сонце наповнили ці дні подіями, враженнями та емоціями, що стали вже приємними спогадами...

Г.Андреєва, методист СБК.