Про безоплатну правову допомогу

Дата: 14.08.2019 08:50

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України в сфері надання безоплатної правової допомоги, 05.08.2019, відбулися зустрічі із безробітними, зареєстрованими у Брусилівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості  та Юрієм Ободзінським, начальником Брусилівського бюро правової допомоги.

Юрій Анатолійович проінформував безробітних про сутність надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, хто має право на отримання цих видів допомоги, яка безоплатна правова допомога доступна сьогодні та роздав інформаційні буклети.

Безпосередньо поспілкувався правовик із фахівцями районної філії та обмінялися думками щодо подальшої співпраці та проведення спільних заходів.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації