Шукаючим роботу розповіли про торгівлю людьми

Дата: 05.08.2019 12:48

В рамках проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення  Брусилівського району щодо нелегальної зайнятості, трудової міграції та запобіганню потраплянню в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми, провідний спеціаліст Управління праці та соціального захисту Тетяна Павлюк, 02.08.2019 року, взяла участь у інформаційному семінарі із загальних питань зайнятості у Брусилівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості та ознайомила присутніх із актуальністю даної проблеми в Україні та світі. Зокрема фахівець  зупинилась на законодавстві, яке визначає, хто вважається постраждалим від торгівлі людьми, які види торгівлі  людьми вирізняють, хто може надати консультаційну, правову, фінансову допомогу постраждалим особам та як убезпечити себе від таких ситуацій.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації