Море радості та позитиву

Дата: 16.07.2019 09:47

Щороку, в літку, Брусилівська селищна рада організовує змістовний відпочинок та дозвілля дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Звісно, найкращий відпочинок – відпочинок на узбережжі моря: свіже морське повітря, сонячні промені, тиша та спокій…

Саме тому, завдяки Брусилівській селищній раді цього року, 75 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мали змогу відпочивати на узбережжі Чорного моря у ДОТ «Альбатрос», с.Рибаківка, Миколаївської області та  ДОЗ «Зорька», Татарбунарського р-н., Одеської області.

Діти отримали величезний заряд позитиву та бадьорості на цілий рік.

Приємними враженнями здивували і працівники оздоровчих закладів. Завдяки їх клопіткій праці діти, перебуваючи на відпочинку, відчували себе у великій дружній родині!

Щиро вдячні Брусилівській селищні раді за дитячі усмішки, сльози радості та море позитиву.

М. Шарамко, головний спеціаліст служби у справах

дітей, сім’ї та молоді селищної ради