Творчий звіт аматорських колективів Покришівського сільського Будинку культури

Дата: 12.07.2019 12:58

Дев’ятого липня відбувся творчий звіт аматорських колективів Покришівського сільського Будинку культури, у ньому взяли участь всі клубні формування, що діють при цій установі культури. Надзвичайно цікавим і не вимушеним був виступ народного фольклорно-етнографічного колективу «Здвижаночка» з обрядом «Садіння капусти» та зразкового фольклорного колективу «Козачата» з фрагментами обрядів «Ой на Івана, ой на Купала» і «Богородична каша». Всі присутні були у захваті від Олени Курильчук, яка прочитала гуморески П.Глазового. Проникливо прозвучали вірші Т.Шевченка, без сліз не можна було слухати вірш у виконанні Сніжани Слободенюк «Герої не вмирають», проникливо, з почуттям співали на сцені дорослі і діти, зачаровували танцювальними композиціями, а на закінчення концерту всі учасники виконали пісню «Хай живе вільна Україна».

К. Федишина, директор СБК