Шановні мешканці населених пунктів Брусилівської громади!

На виконання рішення сьомої сесії сьомого скликання від 01.06.2017 №141 «Про затвердження Положення про проведення щорічного конкурсу на об’єкт найкращого санітарного стану та благоустрою території в населених пунктах Брусилівської селищної ради» та на виконання п. 18 Заходів  з благоустрою, затверджених рішенням виконкому Брусилівської селищної ради від 13.02.2019 № 701 «Про  затвердження  заходів з благоустрою та підтримки чистоти  в селищі Брусилів та населених пунктах територіальної громади Брусилівської селищної ради на 2019 рік» селищна рада оголошує щорічний конкурс на об’єкт найкращого санітарного стану та благоустрою. Конкурс проводиться в  номінаціях «Найкращий двір», «Найчистіша вулиця».
   З метою визначення переможців конкурсу протягом липня – серпня 2019 року конкурсною комісією будуть здійсненні об’їзди населених пунктів.
Оцінювання в номінації «Найкращий двір» буде здійснено за такими показниками:
- належний естетичний вигляд фасаду будівлі;
- наявність таблички з адресою будівлі;
- утримання парканів;
- ступень озеленення двору, наявність оригінальних клумб, газонів і інших насаджень та їх утримання;
- наявність та облаштування зон відпочинку;
- відсутність складування будівельних матеріалів та відходів на прилеглій території.

Оцінювання в номінації «Найчистіша вулиця» буде здійснено за такими показниками:

- утримання в належному стані вулиці, майдану, площі, тротуарів, прилеглих територій до об’єктів комунальної власності, присадибних територій громадян, пам’ятників та пам’ятних знаків, загальних та присадибних колодязів, тощо;

- ініціатива населення по впорядкуванню та квітковому оформленню своїх будинків, територій навколо громадських будівель, пам’ятників, тощо;

- висадження дерев, кущів (в одиницях), квітів ( у квадратних метрах);

-  організація спортивно-масової роботи на території вулиці.

Підведення підсумків та відзначення переможців відбудеться в урочистій частині святкування Дня Незалежності України та Дня селища.
Чекаємо Вашої активної участі!!!

За пропозиціями, консультаціями, роз’ясненнями та інше звертайтеся за телефоном 30335.

відділ комунальної власності,
надзвичайних ситуацій,