Мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 24.06.2019 13:34

Щороку  22 червня український народ вшановує світлу  пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Біля обеліска Слави в центрі Брусилова на мітингу до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні виступили голова Брусилівської районної ради Ніна Рафальська та перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Олександр Ненюк. Вони зазначили, що наш народ дорогою ціною заплатив у цій найстрашнішій за всю  історію війні. Пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від гітлерівської агресії, всі присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронті, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських  катівнях  і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду… Живі квіти від селищної і районної ради та райдержадміністрації були покладені до пам’ятників в Брусилівському парку.

Г.Андреєва, методист СБК