З нагоди Дня  медичного працівника України  в Брусилівському селищному Будинку культури відбулися урочистості, на яких медиків Брусилівщини вітали головний лікар НКП «Брусилівська лікарня» Сергій Хабаза та головний  лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради Олена Михаленко і вручили відзнаки працівникам медицини за професійну діяльність та за спортивні перемоги. З професійним святом працівників медичних установ Брусилівської ОТГ та Ставищенської сільської ради привітали голова Брусилівської   районної ради Ніна Рафальська, перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Олександр Ненюк, заступник Брусилівського селищного голови Віктор Щкуратівський та представник народного депутата України Павла Дзюблика в Брусилівському районі Наталія Осадчук, подякували за нелегку працю по охороні здоров’я  жителів Брусилівщини та вручили нагороди. В ці дні відзначається свято- Всесвітній день донора, а  добровільну місію донорів переоцінити важко, адже часто, даруючи краплину своєї крові і частину своєї душі, вони стають причетними до другого «народження» людини. Від імені всіх врятованих донорам та всім медичним працівникам висловлювалися  найтепліші і найщиріші слова вдячності, адже вони дарують людям найголовніше, те, без чого вони не можуть почуватися щасливими – їхнє здоров’я. В святковій залі були присутні працівники медичних установ Брусилівщини та ветерани медицини, пенсіонери, які перебувають на заслуженому відпочинку. Гарний подарунок всім підготували аматори Брусилівського селищного Будинку культури, викладачі та вихованці дитячої музичної школи і Центру дитячої та юнацької творчості «Мрія». Вітаємо всіх медичних працівників з  професійним святом, бажаємо  життєвої енергії, добра, злагоди, впевненості в завтрашньому дні. Хай поруч  завжди йдуть віра, надія, оптимізм і впевненість, а доля береже  від негараздів та бід, додає сил та натхнення!

Г.Андреєва, методист СБК