Подарунок на свято

Дата: 04.06.2019 16:05

Закінчився ще один навчальний рік, який був багатий на різні конкурси, фестивалі, змагання, олімпіади. Наша районна громадська організація «Союз Чорнобиль» намагається всіляко підтримувати школярів Брусилівщини- активних учасників культурно-масових і спортивних заходів, тож для них ми вишукуємо можливості побувати на різноманітних екскурсіях, тренінгах, концертах і виставах. І дякуючи нашим славним землякам та меценатам  діти впродовж багатьох років  побували  на численних виставах та концертах в Києві і Житомирі.  А напередодні  цьогорічного Міжнародного дня захисту дітей 40 школярів  Брусилівського району, дякуючи Герою України Олександру Олександровичу Омельченку, отримали прекрасну нагоду переглянути виставу «Попелюшка» в Київському  Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка та виставу «Дюймовочка» в Київському академічному театрі ляльок. Діти та дорослі, які їх супроводжували, отримали великий заряд емоцій, адже дехто з них вперше побував в театрі, а окремим навіть пощастило доторкнутися до акторів, які в ході вистави «Попелюшка» проходили по залу. На згадку про свято кожен сфотографувався, особливо біля фонтану поблизу театру ляльок та поруч із фігурками казкових героїв. А ще діти отримали можливість купити на свій вибір  смаколики та посмакувати ними в «Макдональдсі» (про це потурбувались їх батьки)… Від імені дітей та батьків щиро дякуємо Олександру Олександровичу Омельченку за білети на вистави та Миколі Івановичу Корженко із Ставищ, який посприяв в організації поїздки. Бажаємо вам міцного здоров’я, достатку, успіхів у всіх ваших благих ділах!!!

Г.Андреєва, голова «Союз Чорнобиль»