Фото без опису   Кожен з нас радіє хорошим зустрічам, приємним новинам і подіям. І коли восени минулого року розпочався ремонт глядацької зали Брусилівського селищного Будинку культури, радість була не лише в тих, хто в ньому працює чи виступає, а й в глядачів та практично у всіх жителів Брусилова. Адже ремонт в залі проводився востаннє десь у 1986-1987 роках, тож і стіни, і стеля та підлога мали не дуже привабливий вигляд. І як добре, коли є небайдужі люди, які не відмовляються допомогти у вирішенні нагальних потреб. Слова вдячності ми адресуємо голові Житомирської обласної ради Володимиру Ширмі, депутату обласної ради Миколі Рудченку і голові Брусилівської районної ради Ніні Рафальській, за сприяння яких з обласного бюджету 2018 року були виділені кошти на ремонт СБК, тож в глядацькій залі замінено підлогу і панелі, пофарбовано стелю і стіни.  Дякуємо ми і генеральному директору ТОВ «Файдал-УА» Сергію Хоменку, який виділив грунтовку та фарбу для приведення в належний вигляд стін і стелі на сцені Будинку культури. В народі кажуть, що тим, хто допомагає творити добрі справи, віддається вдвічі більше. Ми, працівники селищного Будинку культури,  щиро дякуємо вам, наші шановні спонсори, за  ваші благі діла і небайдужість, хай Господь посилає вам міцне здоров’я і дарує всім вам свою благодать!!!