Фото без описуБрусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна – відокремлену частину приміщення, яке знаходиться на балансі КНП «Брусилівська лікарня»,  площею 34,6 кв.м., що розміщене за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, смт.Брусилів, вул. Лермонтова, 41, для розміщення аптеки.

Для участі у конкурсі необхідно подати на розгляд конкурсної комісії за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, 1-й поверх (загальний відділ Брусилівської селищної ради), наступні документи:

  • заяву на участь у конкурсі;
  • конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати гривень  в місяць  без  ПДВ за  частину приміщення (запечатані в конверті);
  •  відомості про учасника конкурсу (копія свідоцтва про державну реєстрацію, довідка з органу податкової служби про перебування на обліку платника податків, копію діючої ліцензії Міністерства Охорони Здоров’я України на здійснення мединої практики);
  • належним чином оформлену довіреність (в разі потреби), видану представнику юридичної особи для участі у конкурсі;
  • копії установчих документів.
  • копії документів, що підтверджують сплату завдатку у розмірі орендної плати за 1 місяць згідно з початковим розміром орендної плати.

Початковий розмір орендної плати  за користування приміщенням, площею 34,6 кв.м. в місяць  без ПДВ,  відповідно до звіту  про оцінку майна,  складає 1300 грн. 96 коп. в місяць.        

Переможець конкурсу відшкодовує вартість незалежної оцінки та несе витрати, пов’язані з утриманням орендованого майна і сплатою комунальних послуг.

        Прийняття документів на конкурс здійснюється протягом 10 робочих днів із дня опублікування оголошення, до 13.06.2019 року включно з 9.00 год по 13.00 год.

         Ознайомитися з умовами оренди та відомостями про об’єкт оренди можна за адресою: смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 41,  КУ «Брусилівська центральна районна лікарня», телефон  для довідок: 31-8-42.