Щиро дякуємо…

Дата: 28.05.2019 14:42

Ми щиро дякуємо голові Брусилівської ОТГ Габенцю Володимиру Васильовичу, виконкому  і депутатам Брусилівської селищної ради та народному депутату України Дзюблику Павлу Володимировичу за гарний подарунок - ремонт нашого закладу та за сучасні комфортні стільці в глядацькій залі і в методкабінеті. Всі, хто заходить в наш заклад, отримують масу позитивних емоцій, коли переглядають стенди у фойє і мають можливість зручно посидіти в м’яких  кріслах в залі.  І дуже приємно було зустрічати учасників першого Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Огієнкові дзвони»  та фестивалю «Родинні скарби Брусилівщини» в оновленій залі. Спасибі всім, хто потурбувався про майбутнє Брусилова - адже наш Будинок культури є не тільки центром народної творчості, а й візиткою громади. Хай вам примножується в добрих справах і щастить в житті!

Працівники Брусилівського селищного Будинку культури.