Починаючи з 2003 року Європейською комісією проводиться Європейський молодіжний тиждень, який спрямований на відзначення та пропагування молодіжної діяльності шляхом проведення заходів у всіх країнах, що надає молодим людям популярну та захоплюючу можливість долучитися до політики ЄС, обмінюючись думками та дізнавшись про можливості, які їм надають європейські програми.

    Цього року,  5 травня Рада Європи, яка визначає значимість демократичних засад на місцевому та регіональному рівнях, відзначала 70 річницю з дня створення організації.

   З цією метою Міністерство молоді та спорту у період з 29 квітня по 5 травня 2019 року ініціювало проведення  низки заходів для молоді в усіх регіонах України, зокрема проведення у соціальних мережах флешмобу на тему «Демократія і я», використовуючи хештеги #ДемократіЯ, #EYW, #70youthCoE.

   Служба у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради також долучитися до флешмобу шляхом проведення з 29.04.2019 року по 10.05.2019 року одного з варіантів флешмобу L-мобу (довгий моб або «лонг-моб»), шляхом розповсюдження в різних  місцях в різний час, створені постери з висловами відомих людей про демократію.

   До флешмобу долучилася і Брусилівська центральна бібліотека ім.Г.М.Ткаченка, яка представила книжкові виставки: видань творів сучасних літераторів Європи «Євротур літератур» та «Європа без кордонів», провівши огляди та бесіди із молоддю.

 Л.МЕЛЬНИК, начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради