У межах Європейського тижня молоді, який спрямований на відзначення та пропагування молодіжної діяльності шляхом проведення заходів у всіх країнах, надаючи молодим людям можливість долучитися до політики Європейського Союзу, в Брусилівській центральній бібліотеці ім.Г.М.Ткаченка були організовані заходи для молоді.
   На абонементі - представлені книжкові виставки: видань творів сучасних літераторів Європи "Євротур літератур" та виставка "Європа без кордонів", проведені огляди біля них та бесіди із молоддю. Віртуальні подорожі столицями та іншими відомими місцями європейських країн  відбулись у читальному залі. За допомогою книг, журналів та інтернету молоді люди відшукували цікаві для них розповіді про столиці та відомі місця європейських країн. На музичному  вернісажі "Європейські мотиви" за допомогою бібліотечного комп’ютера діти слухали європейську музику, із задоволенням подивились відеокліпи.

    В третю суботу травня в Україні відзначається також День Європи, відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.У День Європи мешканці України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.