Фото без опису  На території населених пунктів селищної ради проходить місячник «За чисте довкілля». Майже всі громадяни, підприємства, установи і організації долучились до акції очищення від сміття. На сьогодні за ініціативи і безпосередньої участі  селищної ради її відділів, закладів, установ, в.о.старост проведено прибирання кладовищ, братських могил, пам’ятників, пам’ятних знаків, парків, скверів, дитячих спортивних майданчиків вулиць доріг, узбережжя Карабачинського водосховища та прибережної смуги ставу на Тихіх вербах та інші місця загального користування. Багато громадян  без попереджень і нагадувань постійно підтримують належний порядок. Дякуємо. Але, на жаль, зустрічаються непоодинокі випадки загромадження території загального користування будівельними матеріалами. І тому іще раз звертаємося до всіх громадян  та підприємців: терміново до 09.05.2019 року прибрати  будівельні матеріали та сміття з території прилеглої до Вашої земельної ділянки. Підприємцям забезпечити встановлення урн для сміття, впорядкування газонів, квітників, належний естететичний вигляд приміщень, постійне прибрання та утримання в чистоті прилеглої території.

У разі не реагування, всі будівельні матеріали, які розміщені та території загального користування будуть ліквідовані. Крім цього, відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, правил і норм у сфері благоустрою населених пунктів  порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу.

Секретар  ради А.ВОЛОШЕНКО