27 березня 2019 року постановою Кабінету Міністрів України  № 309 затверджено ПОРЯДОК  використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації  дітей з інвалідністю  внаслідок дитячого церебрального паралічу.

Головним розпорядником бюджетних коштів є  Мінсоцполітики.
             Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є:
             Фонд соціального захисту інвалідів – відповідальний виконавець бюджетної програми;
             орган виконавчої влади в АРК з питань соціального захисту населення, структурні підрозділи з  питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій;
              структурні підрозділи з  питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад.

Фонд за погодженням із  головним розпорядником бюджетних коштів розподіляє бюджетні кошти, що спрямовуються на здійснення реабілітаційних заходів для  дітей з інвалідністю  внаслідок дитячого церебрального паралічу ( далі – діти )  між  регіональними органами, які, у свою чергу, розподіляють бюджетні кошти між місцевими органами пропорційно чисельності дітей, які потребують  реабілітаційних заходів, за  місцем їх проживання (перебування) відповідно до  індивідуальних програм реабілітації.

Згідно п.6 даного порядку  для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи  у довільній  формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями :

Індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

Виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Для отримання більш детальної інформації можна звертатись до управління за адресою смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 9 (каб. № 108) або за телефоном 30800.

Т.Павлюк, головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин .